Mandarinkové povzbuzení do upršených dní

Větráme sklady. Vytváříme místo pro novinky. A rozdáváme slevy...

Karta padla na rakouskou kosmetiku STYX. A tak ji můžete na BioKate.cz nyní pořídit až s 34% slevou. Máme od nich fajnové mazání a sprchové gely všech možných vůní. Firma STYX je na trhu již od roku 1965. Za dobu své existence posbírala mnoho zkušeností. Neustále se snaží propojovat tradiční receptury s nejmodernějšími poznatky a technologiemi. 

IMG_1796b 

Firemní zásady mají na jedničku

Svou filozofií jsou nám hodně blízcí a splňují kritéria naší představy o zodpovědné firmě. STYX vyrábí kvalitní certifikovanou přírodní kosmetiku. Suroviny pro výrobu získává z ekologického zemědělství nebo využívá divoce rostoucí byliny. Z přírodních zdrojů pochází i veškeré pomocné látky, které jsou pro výrobu kosmetiky třeba (např. tenzidy nebo emulgátory). Používané konzervanty schvaluje Rakouský potravinový kodex i pro konzervování potravin. Takže co můžu sníst, můžu i v klidu mazat na tělo… Kosmetika není testovaná na zvířatech, obaly jsou recyklovatelné. Zásadní je regionálnost. Co se týká energií, tak STYX frčí na vodu, vítr, slunce, geotermální energii a biomasu.

 

Ideální podzimní mazání povzbudí

Pro bližší seznámení jsem vybrala mandarinkový tělový krém. Pro upršené podzimní dny je jako dělaný. Pozitivní oranžová se na mě směje z nočního stolku a už tím mi zvedá náladu. A co teprve ta vůně! O mandarinkové silici víme, že působí pozitivně při depresivních a úzkostných stavech. Rozhání melancholii, která nás může během přechodu do tmavší a chladnější části roku přepadat. Jednoduše dodává optimismus, hravost a energii. To teď, myslím, potřebujeme všichni...

 

O pokožku pečuje řada bio olejů 

Kombinace bambuckého másla s jojobovým, sojovým, olivovým, a dokonce makadamiovým olejem zaručuje pokožce komplexní péči a hloubkovou hydrataci. Suchá, šupinatá kůže nemá šanci. Použité oleje jsou samozřejmě bio. Mandarinka STYX nedělá rozdíly mezi typy pleti. Můžete si s ním mazat kde co, je vhodný pro péči o celé tělo. A to každodenně. 

IMG_1799a 

Vybírejte i z dalších druhů krémů

Tělové krémy STYX jsou dostupné ve dvou velikostech 50 a 200 ml. Kdo nefandí mandarinkám může zkusit Jablko a kiwi, Mango, Kokos s vanilkou, Levanduli s citronem, Aloe vera, Sheabutter nebo Granátové jablko... No, nejsem si úplně jistá, zda jsem vám o těch dalších „příchutích“ měla říkat. Bojím se, že teď nebudete vědět, který krém vybrat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení