O nákupu a dopravě

Jak na BioKate.cz nakupovat? 

Cílem našeho e-shopu je co nejvíce usnadnit nakupování v prostředí internetu. Nemusíte se u nás tedy na rozdíl od jiných konkurenčních portálů kvůli nákupu registrovat. Pokud se ale přesto pro registraci rozhodnete, nebudete litovat. Do budoucna máme připravené pro naše věrné zákazníky zajímavé zákaznické programy. Pokud jste registrování, nemusíte se o své údaje obávat. Dodržujeme příslušnou legislativu (jmenovitě zákon č. 110/2019 Sb. o zpracování osobních údajů). Krom toho bychom se nikdy nesnížili k tomu, co by vadilo nám samotným. 

Výběr zboží

Dalším krokem je výběr zboží. Nové zboží stále doplňujeme a nevypadá to, že bychom s novinkami měli brzy skončit. Na výběr toho máte u nás hodně, záleží jen na vašich preferencích a potřebách. Pokud byste si nevěděli přesto rady s výběrem, stačí nám napsat e-mail na dotazy@biokate.cz a Katka nebo Pavel vám odpoví. Pokud se vám nechce psát, můžete nám zavolat na mobil +420 606 246 959 a my vám rádi poradíme i na základě našich osobních zkušeností. Nebojte se zeptat, jsme tu pro vás. 

Doprava

V další fázi, tedy po vložení zboží do Nákupního košíku, přejdete k výběru dopravy a platby. To si pro přehlednost trochu rozepíšeme, aby jste věděli, jaké jsou pro dopravu možnosti, včetně její ceny. Ceny se liší nejen podle přepravce, ale i podle celkové hmotnosti objednávky. Objednáváte-li kosmetiku, pak se Vás vždy týká pouze nejnižší cena u daného přepravce. Hmotnost objednávky se přepočítává jenom u drogerie. Vy nic počítat nemusíte. Při výběru dopravy vždy vidíte konečnou cenu vaší dopravy vaší objednávky. tato cena je konečná a nijak se dál nemění. Všechny způsoby dopravy, resp. jejich smluvní zajištění a doručení vašich objednávek do dep dopravců pro nás zajišťuje Zásilkovna, proto i při zvolení jiného způsobu dopravy vás bude informovat Zásilkovna e-mailem o převzetí vaší zásilky k doručování.

 

  •  Síť výdejen Zásilkovna

Zásilkovna provozuje po Česku již 2000 výdejních míst a jejich počet stále roste. Svoje výdejní místo si tak najde téměř každý. Proto i většina našich zákazníků volí Zásilkovnu jako první volbu. 

Pro objednávky do celkové hmotnosti 5 kg:

Cena dopravy je do 1200 Kč jenom 65 Kč. Nad 1200 Kč máte dopravu zdarma. Pokud se rozhodnete pro dobírku, tak ta stojí 39 Kč. 

Pro objednávky o celkové hmotnosti 5 až 10 kg:

Cena dopravy je do 1200 Kč jenom 167 Kč. Nad 1200 Kč máte dopravu za 102 Kč. Pokud se rozhodnete pro dobírku, tak ta stojí 39 Kč. 

 

  • Česká pošta

Přes Českou poštu zasíláme Balík na adresu. Je ale možné si toto u pošty změnit a pošta vám následně balík uloží k vyzvednutí na pobočce. 

Cena dopravy je do 1200 Kč 115 Kč. Nad 1200 Kč máte dopravu zdarma. Pokud se rozhodnete pro dobírku, tak ta stojí 39 Kč.  

  

Platební metody

Jak u nás budete platit? Na výběr i zde máte z několika metod. Asi nejoblíbenější, a to jak u zákazníků i u nás je platba kartou on-line. Je to snadné, rychlé a transakci hned vidíme. Podobně je to i s on-line bankovním převodem. Klasický bankovní převod je pak taková stálice i pro konzervativnější povahy. Samozřejmě máme i dobírku, kterou ale využívá čím dál méně lidí. Upřímně jsme za to i rádi. Za dobírku si totiž všichni dopravci účtují poplatky navíc, a zároveň se k nám tyto platby dostávají nejdéle. Výdejní místo slouží jenom k výdeji a není možné na něm platit za zboží. 

Nebojte se ptát

Nezapomeňte, že na cokoliv, co by vám bylo nejasné, nebo jste něčemu nerozuměli, se nás můžete zeptat. Neostýchejte se nás kontaktovat přes e-mail nebo telefonicky. Rádi vám vše vysvětlíme a poradíme, případně zasáhneme do objednávky a vyřešíme váš problém.

Za váš názor budeme rádi

Na závěr bychom vám rádi poděkovali, že využíváte služeb našeho rodinného e-shopu BioKate.cz. Pokud budete s našimi službami spokojeni, budete rádi, když se o tyto pozitivní zkušenosti podělíte s přáteli, nebo nám dáte kladnou recenzi. Pokud by vám přišlo, že snad někde bychom mohli zapracovat, nebo se vám něco nelíbilo, či máte nějaký návrh na zlepšení, pište nám či volejte nám. Budeme se snažit o nápravu, nebo o zapracování vašeho nápadu.

Za BioKate.cz

Katka a Pavel Fikarovi