Sleva 15% na produkty značky NAIF při zadání kódu NAIF15

Voono Henna na vlasy Soft Black - přirozeně černá 100g

Akce Výprodej Blížící se nebo ukončený datum minimální trvanlivosti
Značka: Voono
259 Kč –29 %
henna soft black 100g
259 Kč –29 % 182 Kč
Skladem, odesíláme obratem (1 ks)

Blížící se datum doporučené expirace 28.2.2024 

Dodejte svým vlasům přirozeně vypadající, uhlově černý odstín bez výrazných odlesků. Barva obsahuje kromě indiga a henny další indické bylinky, které vlasy také celkově posilují.

  • PŘIROZENÝ ODSTÍN
  • DODÁVÁ OBJEM, PEVNOST, LESK
  • BEZ AMONIAKU A PEROXIDU
  • KRYJE ŠEDINY
  • VHODNÉ PRO TĚHOTNÉ A KOJÍCÍ ŽENY

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Henna na vlasy Voono v odstínu Soft Black si vás získá svou intenzivní přirozeně černou barvou.

Čistě rostlinné barvy VOONO jsou složeny pouze z kvalitní henny (Lawsonia inermis) a dalších rostlin, které doladí barvený odstín a podpoří regeneraci vlasu i pokožky. Rostlinné barvy nepoškozují vlasy, protože do vlasu nepronikají, pouze se navážou na keratin ve vlasu obsažený. Výsledná barva je takto značné závislá na původní barvě vlasů a na individuálním stavu vlasu. Každým dalším barvením se vrstva rostlinné barvy na vlasu zvětšuje, takže barva může v důsledku častého barvení mírně tmavnout, ale také lépe chytá.

Vymývání barvy je značně individuální a nelze zaručit žádnou minimální dobu, po kterou barva zůstane v podobě jako těsně po barvení. Díky tomu, že rostlinná barva nepoškozuje vlas ani není škodlivá pro pokožku, je možné barvení opakovat častěji než u chemických barev. V případě, že je výsledná barva neuspokojivá či jinak neodpovídá požadavkům, je možné prakticky ihned nabarvit znovu a barvu tak zkorigovat. Rostlinná barva nikdy nezesvětlí barvu, a to jak původní, tak tu dosaženou předchozím barvením. 

Tip: Pro barvení hnědých vlasů můžete odstín Soft Black smíchat s Dark Brown. Výsledný odstín nebude tak tvrdý, bude připomínat spíše hořkou čokoládu.

Použití: Potřebné množství prášku zalijte vodou o teplotě 60-90 °C, naneste na vlasy a nechte působit 45 minut až několik hodin. S dobou působení se zvyšuje intenzita výsledného odstínu.

Balení: 100 g
 
Balení obsahuje: barvící směs, koupací čepici (do které se zabalí vlasy po nanesení henny), 1 pár rukavic, návod k použití

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: