Sleva 15% na produkty značky NAIF při zadání kódu NAIF15

Voono Henna na vlasy Rose Brown kaštanová přírodní barva 100 g

Akce Výprodej Blížící se nebo ukončený datum minimální trvanlivosti
Značka: Voono
259 Kč –29 %
henna rose brown krabice 768x877
259 Kč –29 % 182 Kč
Skladem, odesíláme obratem (1 ks)

Ukončené datum doporučené expirace 28.2.2024 

Rostlinná barva dodá vašim vlasům krásný kaštanový odstín a intenzivní péči díky směsi indiga, henny a dalších indických bylinek, které o kadeře zároveň pečují a posilují jejich strukturu. Je 100% přírodní, bez chemie.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rostlinná barva na vlasy Voono dodá vašim vlasům barvu tmavého kaštanu. Konečný odstín pak záleží na jejich původní barvě a také na jejich kvalitě. Zdá se vám výsledek málo výrazný? Intenzivnějšího odstínu dosáhnete smícháním s Medium Brown.

Rostlinná barva neproniká do vlasového vlákna, ale naváže se na keratin a vytvoří na něm ochrannou vrstvu. Takže vždy spíše natónuje výšku vašeho přírodního tónu. Při dalších barveních se tato vrstva zvětšuje, takže může docházet k tmavnutí. Výsledný odstín tedy vždy závisí na původní barvě a kvalitě vlasů. Zároveň jsou ale rostlinné barvy k vlasům i pokožce hlavy velmi šetrné, regenerují a posilují vlasové vlákno, narozdíl od chemických barev, které vlasy i pokožku hlavy poškozují. Pokud tedy nejste s výsledkem spokojená, je možné proces prakticky ihned opakovat.

Barvy Voono jsou čistě přírodní, bez chemie. Nejsou testovány na zvířatech a jsou vhodné i pro vegany. Vyberte si ze dvou typů balení.

Vhodné pro barvení všech typů vlasů.

Použití: Podle délky vašich vlasů smíchejte 50–100g barvy s vodou o teplotě maximálně 60 °C (hnědé a tmavé odstíny 50 °C, červené odstíny 60–90°C). Vodu přilévejte postupně, dokud nevznikne pasta o konzistenci jogurtu. K míchání nepoužívejte kov, mohl by ovlivnit výslednou barvu.

Nanášejte na jednotlivé vrstvy vlasů od kořínků. Následně nabarvené vlasy přikryjte přiloženou čepicí a zabalte do ručníku. Udrží se v nich teplota a vlhkost. Nechte působit 45–120 minut, podle požadované intenzity barvy. Délku působení ovlivňuje také typ vlasů a to, zda již byly dříve barvené. Čím déle tedy necháte barvu působit, tím výraznějšího odstínu docílíte. Na závěr barvu smyjte čistou vodou bez použití šamponu. Finální odstín závisí na původní barvě vašich vlasů.

Tip kadeřníka:
 
Potřebujete zakrýt šediny? I s těmi si rostlinné barvy hravě poradí. Jen je třeba mít na paměti, že tyto barvy nesjednotí barvu vlasů, ale v podstatě jednotlivé vlasy natónují. Pokud chcete dosáhnout jednotnější barvy, je potřeba aplikaci provádět dvoufázově. V prvním kroku použijete odstín Copper, který napigmentuje i šedé a bílé vlasy. Necháte barvu působit 30–40 minut a následně ji smyjete. Vlasy lehce prosušíte a natřete již požadovaným odstínem (nepoužívejte odstín Light Brown, je světlejší a odstín Copper nepřekryje).

 

Balení: 100g
 

Balení obsahuje: barvící směs, koupací čepici (do které se zabalí vlasy po nanesení henny), 1 pár rukavic, návod k použití

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: