Naši milí zákazníci, musíme vás upozornit, že vzhledem k epidemiologické situaci a karanténám u dopravců, se u některých zásilek může prodloužit doba, kterou potřebují doručovatelé pro dodání. Bohužel s tím nic nenaděláme a budeme držet palce, ať mají doručovatelské firmy co nejméně lidí v karanténě. Děkujeme za pochopení.

Simply Gentle

Webová stránka značky: Simply Gentle

 Simply Gentle is brand of Macdonald & Taylor Healthcare Ltd, a company which was founded in 1930 as a cotton wool manufacturer, building on many years experience of handling non woven-materials. 

We now specialise in the design and manufacture of products for personal care and personal and protective clothing. The business is privately owned, offering a broad range of products to a blue chip customer base.

We have modern manufacturing capabilities at our Warrington premises and strategic alliances with manufacturers around the world.

Our Quality System and Procedures are in accordance with BS EN ISO 9001-2008.
We have a grade ‘A’ British Retail Confederation certification for the manufacture of consumer products for retail sale.

2 položek celkem
beaming baby organicke vatove polstarky
85 Kč

100 g - cca 100 ks organických vatových polštářků v balení.Výjimečně jemné vatové polštářky jsou ze 100% organické bavlny.Certifikované a hypoalergenní vatové polštářky mají...

9140
beaming baby organicke vatove tycinky
79 Kč

Organické vatové tyčinky Simply Gentle se skládají ze 100% organické bavlny a z biodegradabilních FSC certifikovaných papírových tyčinek. Jsou hypoalergenní. Nesmí chybět ve...

267

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem