Moltex nature no. 1

Webová stránka značky: Moltex nature no. 1

Dětské plenky Moltex nature no.1 - podrobné informace

Plenky MOLTEX nature no.1 mají mezi zdravými plenkami nejdelší historii, ktrá sahá až do roku 1961. Mezi největší přednosti značky MOLTEX nature no.1 patří šetrnost k dětské pokožce, funkčnost, minimální eko-dopady, a dnes již téměř 60 let specializace na tento produkt. Plenky velmi dobře sají a udrží velké množství tekutiny. Plenky MOLTEX nature no.1 obsahují extrakt z lístků čajovníku, který efektivně neutralizuje pachy a působí antibakteriálně.

 

Plenky pro novorozence mají jako jediné z naší nabídky uzpůsobenou část zakrývající dětský pupík tak, aby jej nedráždila. 

Plenky MOLTEX nature no. 1 jsou vhodné také pro dětmi s alergiemi, citlivou pokožkou trpícími vyrážkami, ekzémy či opruzeninami.


        Šetrné k pokožce
Plenky Moltex nature no.1 Plenky MOLTEX nature no. 1 jsou velmi šetrné k dětské pokožce. Společnost Moltex zaručuje shodu se všemi standardy. Všechny materiály použité pro výrobu těchto plenek jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi.

 

        Prodyšné
Plenky Moltex nature no.1 Zcela prodyšný 100 % biologicky odbouratelný vnější plášť plenky zajišťuje efektivní ventilaci plenky. Velmi jemná vnitřní vrstva na těle miminka je přibližně z 50 % biologicky odbouratelná.

 

        Pohodlí v suchu
Plenky Moltex nature no.1 Tři vrstvy plenky MOLTEX nature no. 1 zajišťují rychlou absorpci tekuté složky. Plenky udrží děťátko spolehlivě v suchu po celou noc.

 

        Elastické pásky
Plenky Moltex nature no.1 Elastické pásky díky sytému "Comfort Stretch" zaručují, že plenka bude Vašemu dítěti opravdu "sedět".

 

        FSC
Plenky Moltex nature no.1 Plenky mají certifikát FSC. Jde o mezinárodní certifikaci, která zaručuje, že dřevo a potažmo papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů. Více o této certifikaci.Dále pro plenky MOLTEX nature no. 1 platí:

  • jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů
  • přibližně 50 % celé plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů
  • absorpční jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek)
  • jsou běleny bez použití chlóru
  • extrakt z lístků čajovníku přidaný do absorpčního gelu efektivně neutralizuje pachy
  • neobsahují žádné parfémy, mléka, latex, TBT (tributyltin), barviva ani jiné nepotřebné chemické látky.

 

Plenky MOLTEX nature no. 1 jsou vyráběny v 6 velikostech pro děti o hmotnosti 2 - 4 kg (23 ks v balení), 3 - 6 kg (42 ks v balení), 4 - 9 kg (34 ks v balení), 7 - 18 kg (30 ks v balení), 11 - 25 kg (26 ks v balení) a 16 - 30 kg (22 ks v balení).

Žádné produkty značky Moltex nature no. 1 nebyly nalezeny...