Lavera

Webová stránka značky: Lavera

 

Lavera je světoznámá německá značka přírodní a bio kosmetiky, která se jako jedna z prvních dostala i do řetězců drogerií. Její vysoká kvalita a příznivé ceny způsobily, že se na přírodní kosmetiku začalo více zákazníků dívat jako na finančně přijatelnou variantu nepřírodních (chemických) prostředků vyráběných petrochemickým a kosmetickým průmyslem.

Pro všechny typy pleti, včetně té nejcitlivější

Historii firmy začal psát v roce 1975 Thomas Haas, u něhož se v raném dětství objevila neurodermatitida. Protože ale tato nemoc byla tehdy ještě velmi málo známá, lékaři mu nedokázali účinně pomoci. A tak se malý Thomas záhy začal zabývat tím, co vlastně předepsané krémy a konvenční kosmetika obsahují a proč mu nedělají dobře. Během svých studií potom za pár let otevřel jeden z prvních obchodů se zdravou výživou, sám si pěstoval rostliny, vyráběl bylinné výtažky a vyvíjel své první receptury. Jeho první výrobek byl balzám na rty. Fungoval tak dobře, že ho má Lavera v nabídce stále. Jak sám říká: „Sám potřebuji tu nejčistší a nejcitlivější péči, proto kladu velký důraz na to, aby naše přípravky poskytovaly dlouhodobou ochranu a aby nedráždily ani alergicky reagující pleť.“ I to je jeden z důvodů, proč Lavera neustále hledá nové ingredience i výrobní postupy s cílem pomoci problematické pleti.

Z rodinné firmy světovou špičkou

Firma Laverana GmbH & Co. KG začínala jako malý rodinný podnik na jednom statku poblíž Hannoveru a v průběhu doby se změnila ve firmu se stovkou zaměstnanců, která dnes vyrábí kontrolovanou přírodní kosmetiku ve vlastních prostorách v krásné oblasti Deistergebirge. Cílem značky je nabídnout kvalitní kosmetikou s čistě přírodním složením, která je vhodná pro citlivou a alergickou pokožku, stejně tak i pro děti a naše nejmenší.

Nejvyšší kvalita zaručená certifikací

Přírodní kosmetika Lavera nikdy nedělala kompromisy v kvalitě. 100% přírodní ingredience a účinné kombinace bylin jsou základem jejího složení. Kromě certifikátu NATRUE, zaručující kvalitu a přírodnost výrobku i všech použitých ingrediencí, se Lavera pyšní mnoha oceněními mezinárodních soutěží, či nejlepšími hodnoceními v eko testech.

11 položek celkem
Trpytive ocni stiny quatro 03 indiansky sen
Novinka
229 Kč

Pečené elegantní minerální oční stíny se třpytkami.

Minerální oční stíny QUATRO 02 cappuccino
Novinka
199 Kč

Řada úchvatných očních stínů inspirovaná barvami přírody.

Minerální kompaktní pudr 01 slonová kost
Novinka
229 Kč

Kompaktní pudr pro dokonale matnou pleť.

Minerální kompaktní pudr 03 med
Novinka
229 Kč

Kompaktní pudr pro dokonale matnou pleť.

Třpytivé oční stíny QUATRO 02
Novinka
229 Kč

Pečené elegantní minerální oční stíny se třpytkami.

lesk na rty 09 broskev
Novinka
169 Kč

Pečující lesk pro plné rty. S řadou svěžích barev vytvoříte neodolatelný vzhled.

tužka na obočí 01 hnědá
Novinka
79 Kč

Tužka na obočí Lavera sjednotí každou nerovnoměrnost a perfektně dotvaruje obočí.

Tužka na oči 02 hnědá
Novinka
79 Kč

Intenzivní, modní barvy pro dokonalé nalíčení.

Tužka na obočí 02 Blond
Novinka
79 Kč

Tužka na obočí Lavera sjednotí každou nerovnoměrnost a perfektně dotvaruje obočí.

Zesilující černá 9 ml
Novinka
169 Kč

Vytváří přirozeně vypadající objem a překrásně natočené řasy. Je obzvláště vhodná pro každodenní nošení. Obsahuje minerální barevné pigmenty a pečlivě vybrané bio složky jako je...

řasenka větší objem 13 ml
Novinka
199 Kč

Pro fascinující pohled. Extrémní objem poskytne vašemu pohledu hypnotizující sílu. Speciální kartáček řasám dodá plnost a dechberoucí objem. Obsahuje unikátní směs bio...

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem