Eco by Naty

Webová stránka značky: Eco by Naty

Eco by Naty - podrobné informace

1) Jednorázové plenky


Plenky Naty Nature Babycare - certifikace apod.

S plenkami Naty můžete přebalovat vaše maličké bez obav. Žádné zbytečné chemikálie. Pouze certifikovaný přírodní biologicky rozložitelný materiál dotýkající se dětské pokožky. 

Plenky Naty jsou oceňovány zejména pro svůj minimální dopad na životní prostředí, šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost a mimořádnou hebkost. K výrobě je používán geneticky neupravovaný (GM free) kukuřičný škrob a další přírodní materiál. Plenky jsou velmi oblíbené nejen pro svoji měkkost, hebkost a něžný vzhled.

Naty Asthma and Allergy certificationPlenky jsou certifikovány a doporučovány švédskou "Asthma and Allergy Association".
"Swedish Asthma And Allergy Association“ je švédská národní asociace usilující o zlepšení životních podmínek lidí trpících alergiemi, intolerancí, astmatem apod. Plenky jsou neustále zdokonalovány zejména z důvodu minimalizace rizika vzniku alergií, ekzémů a opruzenin. 

Plenky Naty jsou šetrné k životnímu prostředí

  • Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů.

 

  • 50 – 60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, tzn. je okamžitě rozložitelné. 100% bilogicky rozložitelné jsou všechny části plenky, které jsou v přímém kontaktu s pokožkou děťátka a také vnější plášť plenky pro dokonalou prodyšnost. Celá plenka se pak rozloží do 2 - 4 let, narozdíl od až 400 let u konvenčních plenek.

 

  • Obaly plenek jsou z certifikovaného bio plastu a je možné ho použít jako sáček na biologický odpad. Zatím se netýká natahovacích plenkových kalhotek, ale v blízké budoucnosti bude i u nich.Plenky Naty FSC certifikace

    Celulóza v plenkách je získávána ze skandinávskévo dřeva a má certifikaci FSC. Jde o mezinárodní certifikaci, která zaručuje, že dřevo a potažmo papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů. 

 

 

Z čeho je plenka Naty?

  • Vnější plášť je kompletně biologicky rozložitelný. Je stejně tak funkční jako plastové pláště v konvenčních plenkách, ale je výrazně šetrnější k dětské pokožce. Je totiž bez chemie a dýchá. Jak se již mnoho rodičů přesvědčilo, toto je jedna z hlavních výhod plenek Naty, jelikož přirozená prodyšnost brání vzniku podráždění pokožky.

 

  • Vnitřní vrstva plenky přímo se dotýkající pokožky je vyrobena je z certifikovaného biologicky rozložitelného materiálu.

 

  • Absorpční jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek). Celulóza je získávána ze skandinávskévo dřeva a má výše zmíněnou certifikaci FSC.

 

  • Plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány. Neobsahují žádný chlór, latex, TBT (tributyltin), barviva, ftaláty, dioxiny. Potisk plenky neobsahuje těžké kovy, nijak neohrožuje zdraví dítěte.

 

  • Jemný materiál použitý pro výrobu plenky, elastická lepítka, jemná pružná část na zádech a pohodlná část plenky obepínající dětské nožičky – tyto vlastnosti plenek Naty umožní Vašemu dítěti volný pohyb.

 

 

Plenky Naty nabízíme v 6 velikostech:

  • Newborn - hmotnost 2 - 5 kg (25 ks v balení),
  • Mini - hmotnost 3 - 6 kg (33 ks v balení),
  • Midi - hmotnost 4 - 9 kg (30 ks v balení),
  • Maxi - hmotnost 7 - 18 kg (26 ks v balení),
  • Maxi Plus - hmotnost 9 - 20 kg (24 ks v balení),
  • Junior - hmotnost 11 - 25 kg (22 ks v balení).

 

 • Také v nabídce najdete natahovací plenkové kalhoty ve dvou velikostech - Maxi (8 - 15 kg) a ( Junior 12 - 18 kg), které jsou skvělé při učení dětí na nočník.

 

Plenky Naty Newborn Plenky Naty Junior Plenky Naty Maxi 


2) Kosmetika

  • Certifikovaná, organická, hypoalergenní a dermatologicky testovaná kosmetika, která neobsahuje žádné parfémy, parabeny, barviva, ftaláty ani minerální oleje. Bez živočišných složek, není testována na zvířatech. Při výrobě použity přírodní a certifikované organické složky. PH kosmetiky je velice podobné PH pokožky.

 

  • Pokožka je největším orgánem našeho těla a vstřebává vysoké procento složek, se kterými ji ošetřujeme, což často ovlivňuje její kvalitu. Společnost Naty proto vytvořila čistou organickou kosmetiku pro děti. Usilovali o použití co nejméně ingrediencí s co nejvyšším podílem přírodního původu. Dětská řada kosmetiky (tělové mýdlo, šampón, tělové mléko a pěna do koupele) je bez vůně.


Plenky Naty Ecocert certifikace

   Dětská řada kosmetiky Naty získala certifikaci Ecocert jako přírodní a organická. Více o této

 certifikaci. 

   Aby kosmetika Naty mohla získat tuto certifikaci, musela splnit podmínku minimálně 95 % složek přírodního původu a minimálně 10 % z nich z ekologického zemědělství.
  • Kosmetika Naty je dodávaná v obalech (200 ml) ze "zeleného plastu", který je plně recyklovatelný.

 

 

3) Dámská hygiena


Plenky Naty Nature Babycare - certifikace apod.

  • Dámská hygiena Naty poskytuje čistou, přírodní a bezpečnou péči, která je obzvláště v intimních partiích důležitá. Vložky (také slipové a prsní) i tampóny jsou z více než 95% biologicky rozložitelné, kompostovatelné, bez plastů a chemických látek. K tomu vás překvapí stejnou funkčností jako najdete u konvečních výrobků. Papírové balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru. Není divu, že dámská hygiena od Naty již získala mnoho ocenění.

 

  • Dámské vložky mají podobné vlastnosti jako jednorázové plenky. Jsou na bázi kukuřičného škrobu, úžasně prodyšné, bez chlóru a parfémů.

 

  • Dámské tampóny z organické bavlny jsou na trhu teprve od poloviny roku 2017 a velmi rychle si zíkávají oblibu po celé Evropě.

 

4) Více o značce a společnosti Naty


Plenky Naty Vincotte certifikace
Vincotte je nezisková organizace poskytující nezávislé služby v oblasti ověřování kvality a bezpečnosti produktů tak i jejich šetrnosti k životnímu prostředí. "OK Biobased" je jedna z certifikací této organizace potvrzující množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě. Tento certifikát potvrzuje, že při výrobě produktů Naty jsou z větší části použity rozložitelné zdroje. Více o této certifikaci. 

  • Značka Naty je 1. značkou na světě, která je nezávisle certifikována pro obnovitelnost jejích produktů dle ASTM D6866. ASTM je mezinárodní nezisková organizace, která utváří a publikuje standardy kvality materiálů, produktů a služeb. Více o této certifikaci.

 

  • Produkty Naty jsou bez živočišných složek a nejsou testovány na zvířatech. Společnost Naty se nyní připravuje na získání certifikátu "Vegan".

 Společnost Naty a její zakladatelka Marlene Sandberg 

Naty je švédská společnost, která byla založena téměř před 20 lety paní Marlene Sandberg - „matkou průkopnicí“, která se rozhodla, že si svět zaslouží lepší jednorázovou plenku. Tato žena byla zděšena faktem, že jedno dítě používající jednorázové plenky vyprodukuje půl tuny odpadu ročně. Proto vybudovala novou značku plenek, které dokážou být plně funkční, cenově srovnatelné s běžnými plenkami a mají minimální dopady na životní prostředí. Výsledkem její snahy jsou plenky Naty - dobré pro dítě a šetrné k přírodě.

23 položek celkem
naty wash
159 Kč

Jemně čistí, nevysuší a zklidní jemnou dětskou pokožku. Nedráždí oči.

9599
naty tampons superplus
125 Kč –16 %
105 Kč

15 ks ekologických dámských tampónů pro silnou menstruaci. Extrémně savé. 100% z přírodních materiálů - organické bavlny, biologicky rozložitelné. Kompostovatelné. Neběleny...

294
naty tampons super
125 Kč –16 %
105 Kč

18 ks ekologických dámských tampónů pro běžnou až střední sílu menstruace. Extrémně savé. 100% z přírodních materiálů - organické bavlny, biologicky rozložitelné....

291
naty tampons normal,regular
115 Kč

18 ks ekologických dámských tampónů pro slabší až běžnou sílu menstruace. Extrémně savé. 100% z přírodních materiálů - organické bavlny, biologicky rozložitelné....

288
Dámské ECO slipové vložky Naty (28 ks) - super
89 Kč

Ultralehké, hypoalergenní delší a savější dámské slipové eko vložky. 28 kusů v balení. Vhodné pro poslední dny menstruace nebo např. pro období špinění mezi menstruacemi. Velmi...

285
naty liner super 28ks
89 Kč

Ultralehké, hypoalergenní dámské slipové eko vložky. 32 kusů v balení. Vhodné pro poslední dny menstruace nebo např. pro období špinění mezi menstruacemi. Velmi diskrétní,...

282
naty pads night 10 ks
95 Kč

Ekologické vložky s křidélky pro silnou menstruaci nebo na noc. 10 kusů. Vyrobeny z přírodních materiálů, více než z 95% jsou biologicky rozložitelné. Funkčností se neliší od...

279
naty pads super 13ks
95 Kč

Ekologické vložky s křidélky pro běžnou až silnou menstruaci. 13 kusů. Vyrobeny z přírodních materiálů, více než z 95% jsou biologicky rozložitelné. Funkčností se neliší od...

276
naty pads normal 15ks
89 Kč

Ekologické vložky pro slabší a běžnou sílu menstruace. 15 kusů. Vyrobeny z přírodních materiálů, více než z 95% jsou biologicky rozložitelné. Funkčností se neliší od...

273
naty lotion 200ml
259 Kč

Dětské tělové mléko, po kterém je pokožka vašeho děťátka jemná, pružná a hydratovaná. 200 ml.  Hypoalergenní. 99 % složek je přírodního původu, 12 % z nich z ekologického...

261
naty shampoo dětský 200ml
Novinka
159 Kč

Jemný dětský šampon. Pečuje o křehké dětské vlásky.  200 ml. Nedráždí oči. Hypoalergenní. 99 % složek je přírodního původu, 12 % z nich z ekologického zemědělství. Ideální...

255
naty wipes unscented travel 20 ks
49 Kč

Doporučeno pro děti s citlivou pokožkou či ekzémem. 20 ks v balení.Vlhčené ubrousky od Naty jsou extra silné, ale zároveň jemné. Dermatologicky...

252
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položek celkem