Sleva 15% na produkty značky NAIF při zadání kódu NAIF15

Kvitok Balíček péče o mastnou a problematickou pleť 1 ks

Novinka
Značka: Kvitok
759 Kč 759 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Chcete skoncovat s vyrážkami, akné, či zarudnutím pokožky? Je vám mezi 15 a 30 roky a máte mastnou, lesknoucí se pleť s rozšířenými póry? V tomto balíčku najdete vše, co potřebujete pro kompletní péči o problematickou pleť.

Chcete zlepšit kvalitu své pleti?  Tento balíček od Kvitoku vám v tom pomůže. Tento balíček vám pomůže si jednoduše a rychle vytvořit a udržovat správné návyky základní péče o pleť.

Balíček obsahuje čištění, tonizaci a hydrataci ve 3 krocích plus návod, jak na to. Balíček je ideální jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček je vytvořený speciálně pro potřeby problematické pleti (do věku cca 30 let), která se více mastí, leskne, má rozšířené póry či akné. Je však třeba zohlednit i to, zdali nadměrná tvorba mazu nemá příčinu v používání příliš agresivní kosmetiky. Ta vysušuje pleť, která se tomu brání právě nadměrnou tvorbou mazu.  

Při péči o tento typ pleti je potřeba trpělivost. Výsledek se dostavuje po 3-4 týdnech. Proto je tento balíček vhodný na otestování komplexní a systematické péče o pleť. 

Balíček péče o mastnou a problematickou pleť obsahuje:

 

Zajímá vás určitě také to, jak dlouho balíček vydrží.
Dávkovače na jedno „pumpnutí“ vytlačí 0,2 ml produktu.
U produktu o objemu 30 ml (čistící olej a pleťová voda) při 3 vytlačeních ráno i večer – cca 20 – 25 dní používání.
U krémů stačí 1-2 vytlačení – při objemu 15 ml je to cca 30-35 dní pro denní a 30-35 dní pro noční krém.
To je ideální volba k testování.


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní kosmetika na rozšířené póry a akné
Země původu: Slovensko
Typ pleti: mastná a problematická pleť, pleť s akné
Efekt: komplexní péče o mastnou a problematickou pleť- čištění, tonizace a hydratace pleti
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Kvitok, to je oblíbená značka poctivé přírodní kosmetiky ze Slovenska. Mnoho z vás ji poznalo pod názvem Navia. Byli ale nuceni změnit název, proto tuto značku ještě můžete najít pod tímto starým označením. ( proč pojmenování značky museli změnit se dozvíte po kliknutí na tento odkaz)

Kosmetiku vyrábí z těch nejkvalitnějších darů přírody a své výrobky se snaží neustále inovovat k úplně dokonalosti. Nejdůležitějšími vlastnostmi jejich kosmetiky jsou kvalita, jednoduchost a efektivnost. Snaží se, abych jejich výrobky měly jednoduché a srozumitelné složení s vysokým obsahem aktivních přírodních složek. Drží se zásady, že stav naší pokožky je odrazem našeho vnitřního zdraví, jejich přírodní kosmetika pak podporuje přirozené funkce kůže a to je tím nejlepším způsobem, jak udržet pokožku zdravou, zářivou a svěží.

Značka Kvitok (Navia) vznikla pod rukama Martiny, která se pustila do podnikání se svým manželem. Martina začala nejprve vyrábět kosmetiku pro sebe a své nejbližší, protože pro ně chtěla ty nejkvalitnější výrobky. Stala se z toho vášeň a naplnění jejího života a rozhodla se stejnou kvalitu předat i svým zákazníkům. Studovala na lékařské fakultě a vystudovala inženýrský a doktorandský obor v oblasti chemie, aby získala co nejlepší vzdělání pro výrobu kosmetiky. Věří, že jen spojením přírodní léčivé síly a ověřených vědeckých poznatků účinků konkrétních látek se dá vyrobit kosmetika, která nebude obsahovat škodliviny a bude našemu zdraví naopak prospěšná.

Při výrobě upřednostňují přírodní suroviny, které s naší pokožkou krásně spolupracují. Propojují také poznatky z lidového léčitelství a tradičních receptur se skutečnými vědeckými poznatky. Věda, klinické studie a výzkum posouvají lidstvo neustále kupředu, snem Martiny je pomoci tomuto trendu v oblasti přírodní kosmetiky. Rozumí fungování lidského těla, studuje souvislosti mezi vlivem konkrétních chemických sloučenin na naše zdraví a tuto poznatky zužitkovává do tvorby logicky promyšlených, ale stále přírodních receptur.

Moderní věda, tradiční aromaterapie a čistá příroda tak to je Kvitok.

Za svoji práci byla Martina oceněná, stala se vítězkou kategorie ÚSPEŠNÁ ŽIVNOSTNÍČKA 2017 v soutěži Podnikateľka Slovenska 2017 a jedna z 5 vítězů soutěže Mladý inovatívny podnikateľ 2019, kde navíc získala i ocenění časopisu Profit za Najinšpiratívnejší podnikateľský príbeh.

Jako první slovenská ručně vyráběná kosmetika získali v roce 2019 oprávnění pro používání mezinárodně uznávaného loga společnosti Cruelty Free International Leaping Bunny – jediný celosvětově platný certifikát pro kosmetické společnosti, které výrobky (včetně jednotlivých složek) netestují na zvířatech. Všechny jejich produkty (a také suroviny, které v nich používají) byly schválené a splňují přísná kritéria Cruelty Free International Leaping Bunny programu, zlatého standardu pro „cruelty free“ kosmetiku.

Mezinárodní organizace  Leaping Bunny vyžaduje dodržování cruelty free standardů nad rámec zákonných požadavků a jejich dodržování pravidelně monitorují auditem. Pro víc informací o Cruelty Free International, Leaping Bunny navštivte www.crueltyfreeinternational.org

Dbají také na to, aby jejich kosmetika zanechala co nejmenší negativní stopu na životním prostředí, proto používají suroviny a obalové materiály, které ho nezatěžují.