Yellow&Blue Aktivátor septiku (500 g) pro přirozenou biologickou rovnováhu

455 Kč –5 %
Yellow&Blue Aktivátor septiku (500 g) pro přirozenou biologickou rovnováhu
455 Kč –5 % 432 Kč 86,40 Kč / 100 g
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Aktivátor septiku je biologicky aktivní přípravek ( jde o vysoce účinnou směs přírodních mikroorganismů a enzymů). Pomáhá rozkládat a zkapalňovat organické látky v septicích, odpadních nádržích, domovních čistírnách vody a suchých záchodech. Pravidelná aplikace napomáhá udržovat přirozenou biologickou rovnováhu v septiku, odstraňuje zápach, účinně napomáhá rozkladu organických odpadních látek, toaletního papíru a rostlinných materiálů. Přípravek je netoxický a zcela neškodný pro životní prostředí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aktivátor septiku je biologicky aktivní přípravek ( jde o vysoce účinnou směs přírodních mikroorganismů a enzymů). Pomáhá rozkládat a zkapalňovat organické látky v septicích, odpadních nádržích, domovních čistírnách vody a suchých záchodech. Pravidelná aplikace napomáhá udržovat přirozenou biologickou rovnováhu v septiku, odstraňuje zápach, účinně napomáhá rozkladu organických odpadních látek, toaletního papíru a rostlinných materiálů. Přípravek je netoxický a zcela neškodný pro životní prostředí

Jak se používá:

  • Potřebné množství suché směsi bakterií nasypte do vlažné vody v poměru plná odměrka (30 g) : 2 l vody, promíchejte a po 45 minutách roztok vlijte do WC nebo jiného odpadu. (Odměrku naleznete v balení.)
  • Neaplikujte bakteriální výrobek přímo bez aktivace. Nejlépe používat na noc- nejlepší výsledky.
  • Skladujte na suchém místě při teplotě 5 - 25 °C. 
  • Nezapomínejte na pravidelné dávkování, jinak se biologický proces přerušuje.
  • Dávkování - Zaváděcí dávka: 5 odměrek na 5m³ septiku, Udržovací dávka 1x měsíčně: 2 odměrky na 5m³ septiku

Upozornění: Při používání se vyhněte použití chemických čistících a dezinfekčních prostředků, zejména bělidel na bázi chlóru a zásaditých čističů. Jinak by aktivátor nefungoval správně.

Slouží pro rozklad a zkapalnění tří hlavních složek domácích odpadů – bílkovin, uhlovodanů a tuků. Pravidelným používáním dosáhnete přirozené rovnováhy při jejich rozkladu bez vzniku nežádoucího zápachu.


Tierra Verde je československou společností bez zahraniční účasti. Byla založena v roce 2008. Vyrábí prostředky Yellow&Blue. Veškerou ekodrogerii vyrábí v Brně. Přitom se starají o minimalizaci odpadů, vše recyklují. Žádné výrobky ani substance nebyly testované na zvířatech. Prací a bělící prostředky jsou bez fosfátů, ropných derivátů, chlóru, syntetické parfemace, barviv enzymů, palmového tuku. Prací gely jsou na bázi extraktu z mýdlových ořechů v biokvalitě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpady, septiky a čističky
Podíl přírodních surovin: 100 %
Země původu: Česká republika
Dávkování: zaváděcí dávka: 5 odměrek na 5 m3; udržovací dávka: 2 odměrky na 5 m3 1x měsíčně
Složení: směs přírodních mikroorganismů a enzymů
Hmotnost: 500 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: