Naši milí zákazníci, musíme vás upozornit, že vzhledem k epidemiologické situaci a karanténám u dopravců, se u některých zásilek může prodloužit doba, kterou potřebují doručovatelé pro dodání. Bohužel s tím nic nenaděláme a budeme držet palce, ať mají doručovatelské firmy co nejméně lidí v karanténě. Děkujeme za pochopení.

Soaphoria Královské práškové zubní sérum 50ml

227 Kč 454 Kč / 100 ml
Skladem (2 ks)

Práškové zubní sérum na bázi vzácného aktivního uhlí, amerického bentonitového jílu, jedlé sody a silice z máty peprné zaručuje adekvátní péči o ústní hygienu. Čistí chrup šetrně, ale velmi účinně, zároveň ošetřuje a chrání dásně. Sérum pomáhá dosáhnout přirozeně bělejšího a zářivějšího úsměvu

Bentonitový jíl se vyznačuje výjimečnými absorpčními vlastnostmi a antiseptickým účinkem.

100 % přírodní. Bez živočišných tuků, syntetických tenzidů, fluoridů, barviv, chemických přísad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Práškové zubní sérum na bázi vzácného aktivního uhlí, amerického bentonitového jílu, jedlé sody a silice z máty peprné zaručuje adekvátní péči o ústní hygienu. Čistí chrup šetrně, ale velmi účinně, zároveň ošetřuje a chrání dásně. Sérum pomáhá dosáhnout přirozeně bělejšího a zářivějšího úsměvu

Bentonitový jíl se vyznačuje výjimečnými absorpčními vlastnostmi a antiseptickým účinkem.

100 % přírodní. Bez živočišných tuků, syntetických tenzidů, fluoridů, barviv, chemických přísad.

 

Způsob aplikace:

  • Naberte přiměřené množství prášku na zubní kartáček a vyčistěte zuby běžným způsobem. Následně vypláchněte ústní dutinu pitnou vodou.
  • Použijte po jídle, minimálně však dvakrát denně samostatně anebo v kombinaci se zubní pastou.
  • Určeno pro každodenní použití.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě a nevystavujte přímému slunečnímu záření a mrazu. Nepoužívejte na otevřené rány. 

Složení: Bentonite (americký bentonitový jíl)*, Sodium Bicarbonate (jedlá soda)*, Xylitol*, Activated Charcoal (aktivní uhlí)*, Mentha Piperita Leaf Extract (máta peprná)*, Eugenol***, Limonene***, Linalool***.

* certifikovaná BIO složka

*** vyskytuje se přirozeně v esenciálních olejích a přírodních vůních

Upozornění: Částečky královského zubního séra jsou tak jemné, aby byly maximálně šetrné k zubní sklovině, že se mohou při nešetrné přepravě v nepatrném množství vysypávat přes závit obalu. Nechceme abyste přišli o jakoukoliv část přípravku a také aby neznečistil další krásné věci z vaší objednávky- proto budeme sérum balit do sáčků se zipovým uzávěrem.

O značce: 

Soaphoria je krásná slovenská značka přírodní kosmetiky. Jejich výrobky jsou inspirované přírodou a vyrobeny ručně s láskou. Zakládají si na tom, že jsou všechny jejich produkty 100 % vegetariánské a více než 90 % z nich jsou vyrobeny z veganských surovin. Výrobky balí ekologicky- obaly jsou snadno recyklovatelné a z opětovně využitelných materiálů ( sklo, hliník, papír, méně plast) a mnoho skleněných nádob jde po umytí využít třeba v kuchyni. Nic netestují na zvířatech.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní zubní pasty
Země původu: Slovensko
Obsah přírodních ingrediencí: 100 %
Efekt: šetrné a velmi účinné čištění zubů, bělicí účinek, péče o dásně, protizánětlivý účinek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Soaphoria je krásná slovenská značka přírodní kosmetiky.

Jejich výrobky jsou inspirované přírodou a vyrobeny ručně s láskou. Zakládají si na tom, že jsou všechny jejich produkty 100 % vegetariánské a více než 90 % z nich jsou vyrobeny z veganských surovin. Výrobky balí ekologicky- obaly jsou snadno recyklovatelné a z opětovně využitelných materiálů ( sklo, hliník, papír, méně plast) a mnoho skleněných nádob jde po umytí využít třeba v kuchyni. Nic netestují na zvířatech.

 

Kde získávají rostlinné suroviny pro výrobu?

Co největší část bylin si pěstují sami, nevyužívají přitom pesticidy ani chemická hnojiva. Některé rostliny sbírají ve volné přírodě a další nakupují od regionálních pěstitelů. Nevyhýbají se ani exotickým druhům bylin a ovoce, které mají od tamních domácích dodavatelů. 

Kromě nich jsou hlavními ingrediencemi receptur nejrůznější organické oleje, másla a vosky rostlinného původu. 

Co v kosmetice od Soaphorie určitě nenajdete?

Tato přírodní kosmetika neobsahuje ropné deriváty, silikony, syntetická barviva a vůně, nepřípustné konzervační látky, ani palmový olej.

 

A co o sobě a své firmě říkají přímo zakladatelky Bianka a Rita? 

Ani jsme to netušili, ale celé to začalo už v našem raném dětství. Jako malé nás babička zavedla do kouzelné říše léčivých bylin. Neustále pěstovala nebo chodila sbírat léčivé bylinky, vymýšlela recepty na tinktury, maceráty a mastičky, mísila si vlastní bylinné čaje a léčivé přípravky. Brávala nás do přírody a učila vnoučata, které byliny a plody sbírat, jak je sušit a následně zužitkovat. Jako děti jsme nebyly ze sbírání rostlin nadšené, ale s odstupem času už víme, jak moc jí můžeme být vděčné. Předala nám to nejpodstatnější, a to úctu k přírodě.

Výrobu kosmetiky vnímáme jako výzvu. Výzvu dokázat, že přírodní a organická kosmetika nepředstavuje luxus ani novodobý trend. Naopak. Měla by být samozřejmostí a vědomou volbou každého z nás.

Důraz klademe na produkty vyrobené z kvalitních surovin pocházejících z udržitelných zdrojů, bez syntetických aditiv a s přídavkem pouze nezbytných konzervačních látek, které také musí splňovat vysoké standardy. Produkty neobsahující suroviny, které poškozují náš organismus, ale naopak podporují a udržují naše zdraví. Kosmetiku, která nám přináší radost.

Naším cílem je vyrábět kvalitní produkty, které reprezentují naši vlast a poukazují na její vzácnou biologickou rozmanitost. Výrobky, na které můžeme být právem hrdí i v zahraničí. Snažíme se pomáhat našemu hospodářství koupí surovin od domácích dodavatelů.

Upřednostňujeme balení do skleněných nádob a zavedli jsme také recyklační program. Vrácené obaly znovu využíváme. Neustále se snažíme zlepšovat a přinášet Vám kvalitní a dostupné domácí produkty. Mezi naše dosud největší úspěchy patří naši spokojení zákazníci a také ocenění v soutěžích Podnikatelka roku a Mladý inovativní podnikatel.