Navia Čisticí balíček péče o mastnou a problematickou pleť 1 ks

720 Kč –2 %
balíček MPP
720 Kč –2 % 704 Kč
Skladem (1 ks)

Chcete skoncovat s vyrážkami, akné, či zarudnutím pokožky? Je vám mezi 15 a 30 roky a máte mastnou, lesknoucí se pleť s rozšířenými póry? V tomto balíčku najdete vše, co potřebujete pro kompletní péči o problematickou pleť.

Chcete zlepšit kvalitu své pleti?  Tento balíček od Navia vám v tom pomůže. Tento balíček vám pomůže si jednoduše a rychle vytvořit a udržovat správné návyky základní péče o pleť.

Balíček obsahuje čištění, tonizaci a hydrataci ve 3 krocích plus návod, jak na to. Balíček je ideální jako dárek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balíček je vytvořený speciálně pro potřeby problematické pleti (do věku cca 30 let), která se více mastí, leskne, má rozšířené póry či akné. Je však třeba zohlednit i to, zdali nadměrná tvorba mazu nemá příčinu v používání příliš agresivní kosmetiky. Ta vysušuje pleť, která se tomu brání právě nadměrnou tvorbou mazu.  

Při péči o tento typ pleti je potřeba trpělivost. Výsledek se dostavuje po 3-4 týdnech. Proto je tento balíček vhodný na otestování komplexní a systematické péče o pleť. 

Balíček péče o mastnou a problematickou pleť obsahuje:

O značce: Kosmetická značka Navia/ Kvitok se zrodila na východě Slovenska ve městě Humenné. Za jejím vznikem stojí sympatická žena Martina Dudová. Studia na lékařské a poté i chemické fakultě jí otevřela obzory a Martina si uvědomila, kolik nebezpečných látek přichází každý den do styku s naší pokožkou a tělem. Rozhodla se, že využije svých nabytých znalostí a vytvoří novou značku přírodní kosmetiky Navia. Se svou rodinou překonala při jejím vzniku řadu překážek, ale jedna velká na ní překvapivě čekala i v roce 2019, kdy byli zkontaktováni právníky jedné mezinárodní společnosti s tím, že se jejich název příliš podobá názvu jejich značky a musí název Navia přestat používat. Proto se Navia mění na Kvitok, na východním Slovensku se tak říká kvítku. Má symbolizovat stejně tak jako rozvoj květu z poupěte nový začátek. Kvalita kosmetiky i oblíbený design značky zůstává stejný, mění se jen název. Více se můžete dozvědět od Martiny přímo z videa níže. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Na rozšířené póry a akné
Země původu: Slovensko
Typ pleti: mastná a problematická pleť, pleť s akné
Efekt: komplexní péče o mastnou a problematickou pleť- čištění, tonizace a hydratace pleti

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: