Natahovací plenkové kalhotky Naty Maxi 8 - 15 kg (22 ks)

299 Kč 14 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Natahovací plenkové kalhotky pro děti o hmotnosti 8 - 15 kg. V balení je 22 ks plenek. 50 – 60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, tzn. je okamžitě rozložitelné. Celá plenka se rozloží do 2 - 4 let, na rozdíl od až 400 let u konvenčních plenek. Jsou bezpečné, dětské pokožky se dotýká pouze certifikovaný přírodní materiál. Vhodné i pro citlivou a ekzematickou pokožku. Plenky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí - ideální pro děti učící se na nočník.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natahovací plenkové kalhotky pro děti o hmotnosti 8 - 15 kg. V balení je 22 ks plenek. 50 – 60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, tzn. je okamžitě rozložitelné. Celá plenka se rozloží do 2 - 4 let, na rozdíl od až 400 let u konvenčních plenek. Jsou bezpečné, dětské pokožky se dotýká pouze certifikovaný přírodní materiál. Vhodné i pro citlivou a ekzematickou pokožku. Plenky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí - ideální pro děti učící se na nočník.

Nový design plenek Naty. Plenky jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozený pohyb. Perfektně padnou díky elastickým opakovaně použitelným lepícím páskům a jemné pružné části na zádech. S těmito plenami můžete Vaše děťátko přebalovat bez obav. Nejsou běleny a parfémovány. Neobsahují chlór, latex, TBT (tributyltin), barviva, ftaláty, dioxiny. Potisk plenky je zdravotně zcela bezpečný - žádné těžké kovy.

Vnější plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuřičného škrobu a je proto kompletně biologicky rozložitelný. Je stejně funkční jako plastové pláště v konvenčních plenkách, ale je výrazně šetrnější k citlivé dětské pokožce. Je totiž bez chemie a dýchá. To je jedna z hlavních předností plenek Naty, protože přirozená prodyšnost brání vzniku opruzenin. 
Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu (kvůli savosti a nepropustnosti). Celulóza je získávána ze skandinávskévo dřeva a má certifikaci FSC. FSC je mezinárodní certifikace, která zaručuje, že dřevo a papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů. 
Obal plenek je nově z certifikovaného bio plastu a je možné ho použít jako sáček na biologický odpad. 
Certifikace „Swedish Asthma And Allergy Association“. To je švédská národní asociace usilující o zlepšení života lidí trpících alergiemi, intolerancí, astmatem apod. Plenky jsou neustále zdokonalovány pro minimalizaci rizika vzniku alergií, ekzémů a opruzenin. 
První ekologické plenky, které jsou certifikovány "OK Biobased" (Vincotte). Ta tímto potvrzuje velké množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě plenek. Celá značka Eco by Naty má dále certifikaci pro obnovitelnost jejích produktů dle ASTM D6866. 

Plenky Naty jsou velmi oblíbené pro svou šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost, mimořádnou hebkost a minimální dopad na životní prostředí. Vyzkoušejte je i Vy a Vaše děťátko.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eco by Naty - podrobné informace

1) Jednorázové plenky


Plenky Naty Nature Babycare - certifikace apod.

S plenkami Naty můžete přebalovat vaše maličké bez obav. Žádné zbytečné chemikálie. Pouze certifikovaný přírodní biologicky rozložitelný materiál dotýkající se dětské pokožky. 

Plenky Naty jsou oceňovány zejména pro svůj minimální dopad na životní prostředí, šetrnost k dětské pokožce, skvělou funkčnost a mimořádnou hebkost. K výrobě je používán geneticky neupravovaný (GM free) kukuřičný škrob a další přírodní materiál. Plenky jsou velmi oblíbené nejen pro svoji měkkost, hebkost a něžný vzhled.

Naty Asthma and Allergy certificationPlenky jsou certifikovány a doporučovány švédskou "Asthma and Allergy Association".
"Swedish Asthma And Allergy Association“ je švédská národní asociace usilující o zlepšení životních podmínek lidí trpících alergiemi, intolerancí, astmatem apod. Plenky jsou neustále zdokonalovány zejména z důvodu minimalizace rizika vzniku alergií, ekzémů a opruzenin. 

Plenky Naty jsou šetrné k životnímu prostředí

  • Jsou vyráběny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů.

 

  • 50 – 60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, tzn. je okamžitě rozložitelné. 100% bilogicky rozložitelné jsou všechny části plenky, které jsou v přímém kontaktu s pokožkou děťátka a také vnější plášť plenky pro dokonalou prodyšnost. Celá plenka se pak rozloží do 2 - 4 let, narozdíl od až 400 let u konvenčních plenek.

 

  • Obaly plenek jsou z certifikovaného bio plastu a je možné ho použít jako sáček na biologický odpad. Zatím se netýká natahovacích plenkových kalhotek, ale v blízké budoucnosti bude i u nich.Plenky Naty FSC certifikace

    Celulóza v plenkách je získávána ze skandinávskévo dřeva a má certifikaci FSC. Jde o mezinárodní certifikaci, která zaručuje, že dřevo a potažmo papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů. 

 

 

Z čeho je plenka Naty?

  • Vnější plášť je kompletně biologicky rozložitelný. Je stejně tak funkční jako plastové pláště v konvenčních plenkách, ale je výrazně šetrnější k dětské pokožce. Je totiž bez chemie a dýchá. Jak se již mnoho rodičů přesvědčilo, toto je jedna z hlavních výhod plenek Naty, jelikož přirozená prodyšnost brání vzniku podráždění pokožky.

 

  • Vnitřní vrstva plenky přímo se dotýkající pokožky je vyrobena je z certifikovaného biologicky rozložitelného materiálu.

 

  • Absorpční jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu (gelu je výrazně méně než u běžných plenek). Celulóza je získávána ze skandinávskévo dřeva a má výše zmíněnou certifikaci FSC.

 

  • Plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány. Neobsahují žádný chlór, latex, TBT (tributyltin), barviva, ftaláty, dioxiny. Potisk plenky neobsahuje těžké kovy, nijak neohrožuje zdraví dítěte.

 

  • Jemný materiál použitý pro výrobu plenky, elastická lepítka, jemná pružná část na zádech a pohodlná část plenky obepínající dětské nožičky – tyto vlastnosti plenek Naty umožní Vašemu dítěti volný pohyb.

 

 

Plenky Naty nabízíme v 6 velikostech:

  • Newborn - hmotnost 2 - 5 kg (25 ks v balení),
  • Mini - hmotnost 3 - 6 kg (33 ks v balení),
  • Midi - hmotnost 4 - 9 kg (30 ks v balení),
  • Maxi - hmotnost 7 - 18 kg (26 ks v balení),
  • Maxi Plus - hmotnost 9 - 20 kg (24 ks v balení),
  • Junior - hmotnost 11 - 25 kg (22 ks v balení).

 

 • Také v nabídce najdete natahovací plenkové kalhoty ve dvou velikostech - Maxi (8 - 15 kg) a ( Junior 12 - 18 kg), které jsou skvělé při učení dětí na nočník.

 

Plenky Naty Newborn Plenky Naty Junior Plenky Naty Maxi 


2) Kosmetika

  • Certifikovaná, organická, hypoalergenní a dermatologicky testovaná kosmetika, která neobsahuje žádné parfémy, parabeny, barviva, ftaláty ani minerální oleje. Bez živočišných složek, není testována na zvířatech. Při výrobě použity přírodní a certifikované organické složky. PH kosmetiky je velice podobné PH pokožky.

 

  • Pokožka je největším orgánem našeho těla a vstřebává vysoké procento složek, se kterými ji ošetřujeme, což často ovlivňuje její kvalitu. Společnost Naty proto vytvořila čistou organickou kosmetiku pro děti. Usilovali o použití co nejméně ingrediencí s co nejvyšším podílem přírodního původu. Dětská řada kosmetiky (tělové mýdlo, šampón, tělové mléko a pěna do koupele) je bez vůně.


Plenky Naty Ecocert certifikace

   Dětská řada kosmetiky Naty získala certifikaci Ecocert jako přírodní a organická. Více o této

 certifikaci. 

   Aby kosmetika Naty mohla získat tuto certifikaci, musela splnit podmínku minimálně 95 % složek přírodního původu a minimálně 10 % z nich z ekologického zemědělství.
  • Kosmetika Naty je dodávaná v obalech (200 ml) ze "zeleného plastu", který je plně recyklovatelný.

 

 

3) Dámská hygiena


Plenky Naty Nature Babycare - certifikace apod.

  • Dámská hygiena Naty poskytuje čistou, přírodní a bezpečnou péči, která je obzvláště v intimních partiích důležitá. Vložky (také slipové a prsní) i tampóny jsou z více než 95% biologicky rozložitelné, kompostovatelné, bez plastů a chemických látek. K tomu vás překvapí stejnou funkčností jako najdete u konvečních výrobků. Papírové balení je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru. Není divu, že dámská hygiena od Naty již získala mnoho ocenění.

 

  • Dámské vložky mají podobné vlastnosti jako jednorázové plenky. Jsou na bázi kukuřičného škrobu, úžasně prodyšné, bez chlóru a parfémů.

 

  • Dámské tampóny z organické bavlny jsou na trhu teprve od poloviny roku 2017 a velmi rychle si zíkávají oblibu po celé Evropě.

 

4) Více o značce a společnosti Naty


Plenky Naty Vincotte certifikace
Vincotte je nezisková organizace poskytující nezávislé služby v oblasti ověřování kvality a bezpečnosti produktů tak i jejich šetrnosti k životnímu prostředí. "OK Biobased" je jedna z certifikací této organizace potvrzující množství použitých obnovitelných surovin ve výrobě. Tento certifikát potvrzuje, že při výrobě produktů Naty jsou z větší části použity rozložitelné zdroje. Více o této certifikaci. 

  • Značka Naty je 1. značkou na světě, která je nezávisle certifikována pro obnovitelnost jejích produktů dle ASTM D6866. ASTM je mezinárodní nezisková organizace, která utváří a publikuje standardy kvality materiálů, produktů a služeb. Více o této certifikaci.

 

  • Produkty Naty jsou bez živočišných složek a nejsou testovány na zvířatech. Společnost Naty se nyní připravuje na získání certifikátu "Vegan".

 Společnost Naty a její zakladatelka Marlene Sandberg 

Naty je švédská společnost, která byla založena téměř před 20 lety paní Marlene Sandberg - „matkou průkopnicí“, která se rozhodla, že si svět zaslouží lepší jednorázovou plenku. Tato žena byla zděšena faktem, že jedno dítě používající jednorázové plenky vyprodukuje půl tuny odpadu ročně. Proto vybudovala novou značku plenek, které dokážou být plně funkční, cenově srovnatelné s běžnými plenkami a mají minimální dopady na životní prostředí. Výsledkem její snahy jsou plenky Naty - dobré pro dítě a šetrné k přírodě.