Kate Motl Mýdlenka keramická Lullaby a Botanica 1 ks

269 Kč 269 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Originální keramická mýdlenka na čtyřech nožičkách s dírkami pro odtékání vody a pěny. Vejde se na ni mýdlo klasických rozměrů. Vhodná jako designový doplněk do Vaší koupelny na umyvadlo či na vanu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Keramická mýdlenka na čtyřech nožičkách s dírkami pro odtékání vody a pěny zajistí, že mýdlo zůstane pevné a nerozmočí se. Vejde se na ni voňavé přírodní mýdlo klasických rozměrů. Stane se originálním doplňkem ve vaší koupelně na umyvadle nebo na vaně. Můžete ji použít ale i jako podložku pod mycí houbičku na nádobí a mít ji na kuchyňské lince vždy po ruce.  

Kolekce Lullaby 3D je s efektem 3D, Botanica je z kolekce inspirované rostlinami a květinami, které nás obklopují. Věřím, že i Vás osloví tato jemná a velmi zajímavá kolekce s dotykem přírody.

Keramika je ručně vyrobena z kvalitní italské hlíny, dvakrát vypalovaná v peci, ručně malovaná a ručně modelovaná a glazovaná. Výrobky jsou lehké, příjemné na užívání. Keramika je testovaná a nezávadná. 

Rozměry mýdlenky 11,5 x 10 cm.

Keramika pochází z keramické dílny na Šumavě, je ručně točená  na hrnčířském kruhu z kvalitní italské či německé hlíny, dvakrát vypalovaná v peci, ručně malovaná a ručně modelovaná. Hrnčířské výrobky jsou lehké, příjemné na užívání. Keramika je testovaná a nezávadná. 

Upozornění pro objednání: Každá mýdlenka je originálem, nikdy nejsou 2 stejné. Pokud si vyberete konkrétní kus- napište o jaký máte přesně zájem do poznámky při objednávce nebo na náš email. Pokud výběr necháte na nás, zašleme vám náhodně vybranou. Všechny jsou překrásné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mýdlenky
Země původu: Česká republika, vyrobeno ručně.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Umělecká keramička Kateřina Motlová vyrábí nádhernou keramiku inspirovanou Šumavou a my jsme moc rádi, že vám její mýdlenky můžeme nabídnout na našem eshopu. 

Keramika pochází z její keramické dílny na Šumavě, je ručně točená  na hrnčířském kruhu z kvalitní italské či německé hlíny, dvakrát vypalovaná v peci, ručně malovaná a ručně modelovaná. Hrnčířské výrobky jsou lehké, příjemné na užívání. Keramika je testovaná a nezávadná. Její výrobky nesou označení Šumava originální produkt.