ECOVER čistící prostředek na trouby a sporáky 500 ml

Značka: Ecover
188 Kč –10 %
ECOVER  čistící prostředek na trouby a sporáky 500 ml
188 Kč –10 % 169 Kč 33,80 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.11.2019

Oblíbený účinný čistič na silně znečištěné a mastné povrchy. Koncentrovaný. Síla přírodních tenzidů účinně odmašťuje trouby, sporáky a další místa v domácnosti s odolnou špínou. 

Je vyrobený na rostlinné a minerální bázi, neobsahuje složky pocházející z ropy, má minimální vliv na vodní život, je rychle a úplně biologicky rozložitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oblíbený účinný čistič na silně znečištěné a mastné povrchy. Koncentrovaný. Síla přírodních tenzidů účinně odmašťuje trouby, sporáky a další místa v domácnosti s odolnou špínou

Je vyrobený na rostlinné a minerální bázi, neobsahuje složky pocházející z ropy, má minimální vliv na vodní život, je rychle a úplně biologicky rozložitelný.

Extra silný. Je vhodný na trouby, digestoře, pánve, grily... 

Aplikace:

  • Velmi jednoduchá- nastříkejte přímo na znečištěný povrch, nechte krátce působit (přibližně 1 minutu), setřete hadříkem a opláchněte vodou.
  • Na nádobí, hrnce a pánve aplikujte po vychladnutí a nechte působit. Poté jej umyjte přípravkem Ecover na mytí nádobí a opláchněte vodou. 

Složení: 30 %: voda. 5-15 %: neiontové povrchově aktivní látky. < 5 %: alkohol, parfém (typ: citrus; obsahuje: limonen), citrát sodný, glyceryl kaprylát, kyselina mléčná.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. 

O společnosti Ecover

  • Ecover je jednou z nejprodávanějších značek ekologických prostředků v ČR i Evropě. Přípravky jsou vyrobeny na rostlinné nebo minerální bázi a neobsahují žádné složky z ropy. Jejich obaly jsou recyklovatelné. Ecover produkty jsou ekologicky rozložitelné, mají minimální dopad na přírodu. Žádné produkty netestují na zvířatech. Jsou vhodné i pro alergiky a lidi s citlivou pokožku, protože nedráždí pokožku.

  

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyň
Země původu: Belgie nebo Francie
Trvanlivost: 24 měsíců
Certifikát: netestováno na zvířatech

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: