Bio-D Tekutý prací gel s vůní jalovce (1 L)

194 Kč –24 %
Bio D Juniper laundry Liquid (BLLJ121)
194 Kč –24 % 148 Kč 148 Kč / 1 l
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Univerzální a koncentrovaný prací gel s příjemnou vůní jalovce pro bílé i barevné prádlo. Pro pračku i ruční praní. Účinné praní již od 30°C. Vhodný i pro vyšší teploty. Prací gel je vyroben z rostlinných tenzidů, solí z kokosu a kyseliny citrónové. Neobsahuje dráždivé enzymy. Hypoalergenní. Vhodný i pro dětskou a citlivou pokožku. Počet praní až 25.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální, koncentrovaný, přírodní tekutý prací prostředek na bílé i barevné prádlo, bez dráždivých enzymů, použitelný v pračce i pro ruční praní. S příjemnou svěží lesní vůní jalovce díky esenciálním olejům z rostlin. Vhodný i pro velmi jemné materiály jako hedvábí, kašmír nebo vlna.
Účinný již od 30°C, vyroben z čistě přírodních zdrojů jako jsou rostlinné tenzidy, soli získané z kokosu nebo kyselina citrónová.
Gel je hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku a děti. Bez chemie, bezpečný pro septiky a domácí čističky vod. Bez palmového oleje.
Počet pracích dávek: až 25.

Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.
Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. 


Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky. Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation
Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Složení: 5-15%: Potassium Cocoate, Nonionic Surfactant. Méně než 5%: Anionic Surfactant, Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid Corriandrum Sativum, Cuminum Cyminum, Citrus Medica Limonum, Citrus Aurantium Dulcis, Citrus Aurantium Amara, Rosemarinus Officinalis, Melaleuca Alternafolia, Pinus Sylvestris

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Bio-D je na trhu s ekologickými čistícími a mycími prostředky stálicí již od roku 1989. Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou přísady rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu.

Co napsat více? Snad jen neprat, či nemýt se může být ekologičtější :-)