Bio-D Odstraňovač skvrn a dezinfekce plenek (500 g)

Značka: Bio-D
108 Kč –22 %
Nappy Fresh
108 Kč –22 % 84 Kč 168 Kč / 1 kg
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
14.11.2019

Tento odstraňovač skvrn je přírodní přísada, která se přidává do praní pro odstranění skvrn a k dezinfekci textilních plen bez převařování. Vhodné i pro namáčení prádla před praním. Stačí přidat k vašemu prášku na praní. Samozřejmě je lepší když je eko a k tomu od nás :-) Nebo ho můžete používat samostatně před praním na namáčení prádla. Pro ruční praní i praní v pračce. Účinkuje už při nízkých teplotách. Je vyroben ze sody a z přírodních extraktů z kokosového oleje. 

Pozn.: Snažili jsme se v popisu ubrat slov prášek/praní/pračka, ale nějak nám to bez nich nedávalo smysl... 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Až 33 pracích várek vyperete s tímto 500g balením.

Výrobky Bio-D neobsahují fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva ani palmový olej nebo suroviny z něj odvozené.


Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu. 


Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky. 


Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation


Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Složení: 5-15%: Sodium Carbonate, Sodium Percarbonate, Organic Sequestering Agent. Méně než 5%: Anionic Surfactant, Cellulose Colloids.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka Bio-D je na trhu s ekologickými čistícími a mycími prostředky stálicí již od roku 1989. Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou přísady rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu.

Co napsat více? Snad jen neprat, či nemýt se může být ekologičtější :-)