Aquaint dezinfekční voda 50 ml

145 Kč 290 Kč / 100 ml
Skladem (4 ks)

AQUAINT je přírodní čisticí přípravek bez alkoholu, vyrobený na 100 % přírodní bázibezpečný pro použití na lidském těle a šetrný k životnímu prostředí. Ničí během několika sekund až 99,9 % mikrobů a bakterií jako je např. E.coli, Salmonella, Staphylococcus Aureus apod.

AQUAINT je především velmi účinný čisticí prostředek pro použití před i po jídle, po použití toalety, při cestování apod. Může být použitý na libovolné části těla pro dospělé i děti od narození.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AQUAINT je přírodní čisticí přípravek bez alkoholu, vyrobený na 100 % přírodní bázibezpečný pro použití na lidském těle a šetrný k životnímu prostředí. Ničí během několika sekund až 99,9 % mikrobů a bakterií jako je např. E.coli, Salmonella, Staphylococcus Aureus apod. AQUAINT je především velmi účinný čisticí prostředek pro použití před i po jídle, po použití toalety, při cestování apod. Může být použitý na libovolné části těla pro dospělé i děti od narození.

Lze použít na čištění všeho, kde nevadí přítomnost vody. Má silné čisticí vlastnosti z důvodu přítomnosti kyseliny chlorné (HCIO), kterou výrobek obsahuje v množství menším než 0,01 %. Po použití zůstane na čištěném povrchu nebo kůži jen voda. Není třeba čekat, otírat nebo oplachovat. Allergy UK schválila AQUAINT jako Allergy Friendly Product (výrobek vhodný i pro alergiky). Je bez chuti a bez zápachu, nelepí. Je šetrný k životnímu prostředí, jemný, účinný a bezpečný. Nevyvolává dermatitidu. Nevysušuje ani nedráždí pokožku.

Jak se připravuje? 

  • AQUAINT vzniká procesem elektrolýzy. Věda zkombinovala kyselinu chlornou (HClO), „přírodní kyselinu“, produkt našeho imunitního systému s vodou. Obsahuje jen vodu a HClO (kyselinu chlornou), kterou obsahuje v množství menším než 0,01 %.

 

Výhody přípravku AQUAINT:

  • JE 100% BEZPEČNÝ- můžete ho použít už u dětí od narození, může být použit i na ústa, omytí obličeje, rukou, vyčištění dudlíků, kousátek, hraček, na očištění veřejných toalet...
  • JE UNIVERZÁLNÍ- dezinfikuje a čistí libovolné části lidského těla i jakékoliv povrchy, je vhodný i na mytí těla a při výměně plenek
  • JE ŠETRNÝ- je vhodný pro citlivou pokožku a alergiky, pro starší pokožku, vhodný pro ruce kojenců a dětí, je také bezpečný při kontaktu s očima
  • JE PŘÍRODNÍ a EKOLOGICKÝ
  • NENÍ HO POTŘEBA OPLACHOVAT-  Po použití zůstane na čištěném povrchu jen voda.
  • NENÍ TŘEBA ČEKAT, OTÍRAT nebo oplachovat.
  • MÁ SILNÉ ČISTICÍ VLASTNOSTI
  • DERMATOLOGICKY TESTOVANÝ 
  • NEOBSAHUJE alkohol, parfémy, konzervanty ani škodlivé chemikálie jako triclosan, benzalkonium chlorid (BAC), trietanolamin, parabeny, ftaláty, SLS (sodium laurel sulfát) apod.

AQUAINT byl dermatologicky testován ve Státním zdravotním ústavu České republiky a získal bezpečnostní list přípravku pro děti od narození a dospělé. V roce 2014 byl AQUAINT testován v Japonsku pro použití jako dezinfekce proti virům.

 

Způsob aplikace: 

Aplikujte dostatečné množství roztoku AQUAINT, aby pokryl znečištěný povrch těla (ruce, nohy, zadeček atd.) nebo předmět, který chcete očistit. V případě potřeby ošetřenou plochu vysušte čistou utěrkou, ale není to nutné. Snadné použití – neředí se, aplikuje se a můžete jít.

Uchovávání: 

Neskladovat výrobek na přímém slunci. Uchovávat při pokojové teplotě, na chladném a suchém místě při teplotě nižší než 25 °C nebo v ledničce. Nemíchat s jinými výrobky/chemikáliemi.

Složení: Voda, kyselina chlorná (HClO), pH 5.0 – 6.5

Kyselina chlorná, kterou Aquaint® obsahuje, je vysoko účinný přírodní oxidant a antimikrobiální roztok, který tvoří lidské tělo na boj s infekcemi a patogeny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Menstruační kalíšky
Způsob použití: dezinfikuje a čistí povrchy a kůži
Vhodný pro: děti od narození, dospělé

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

AQUAINT je čisticí přípravek, vyrobený na 100 % přírodní bázibezpečný pro použití na lidském těle a šetrný k životnímu prostředí. AQUAINT je především velmi účinný čisticí prostředek pro použití před i po jídle, po použití toalety, při cestování apod. Může být použitý na libovolné části těla pro dospělé i děti od narození.

AQUAINT lze použít na čištění všeho, kde nevadí přítomnost vody. Přítomnost HClO (kyseliny chlorné), kterou výrobek obsahuje v množství menším než 0,01 %, zajistí dokonalou péči pokožky na libovolné části těla pro dospělé i děti od narození. 

AQUAINT má mnohostranné využití v domácnosti, cestování nebo při pobytu venku s dětmi.